T
A
R
T
E
K
S

Tarteks'te Yaşam: Çalışan Deneyimi ve Yetenek Kazanımı

Çalışanlarımız, Tarteks'te kendilerini değerli hissettikleri, esnek, iş birliğine açık ve veriye dayalı bir çalışma kültüründe sürekli öğrenerek, ilham alarak çalışmaktadır. Tarteksliler, çeşitliliğe ve farklı görüşlere değer verir, kararlarında katılımcılığı yaşatır, sürekli öğrenerek kendilerini geliştirir ve cesaretle geleceğe liderlik ederler.Yetenek Kazanımı

Tarteks'in "Future of Work – İş’in Geleceği" vizyonu kapsamında geliştirdiği GençİZ staj programı, sektöründe bir ilk olma özelliği taşır. Program, kadın öğrencilere gerçek bir iş deneyimi ve gelişim fırsatı sunar. GençİZ, sektöre yön veren profesyonellerle buluşma şansı sağlarken, teknik ve kişisel gelişim eğitimleri ile öğrencileri geleceğe hazırlar. "Let’s Shape The Future Together" adlı yeni nesil yetenek kazanım programı, iş hayatına yeni başlayan gençlere oryantasyon süreciyle destek olur. Farklı departmanlardaki rotasyon süreci, gençlerin iş yapış şekillerini deneyimlemelerine ve kurum kültürüne hızla adapte olmalarına yardımcı olur. Tartekslilere, zaman ve mekandan bağımsız olarak farklı lokasyonlardaki gelişim, oryantasyon ve rotasyon modülleriyle kapsamlı bir öğrenme deneyimi sunulur.


İstihdam, Çeşitlilik ve Kapsayıcılık

İstihdam, çeşitlilik ve kapsayıcılık ilkesi, adil bir işe alım süreci, çeşitli yetenekleri destekleme ve kapsayıcı bir çalışma ortamı sağlama hedefini taşır. Çalışanların farklılıklarını değerlendirmek ve desteklemek, şirket kültürümüzün önemli bir parçasını oluşturur.

© 2024 Tarteks Örme & İplik Tüm Hakları Saklıdır.

Design by Tarteks